MORR KOZMETİK

Modern tasarımlara çarpıcı detaylar ekliyoruz

İşimizi seviyoruz

İşimizi severek yapıyor ve her geçen gün kendimizi geliştiriyor. Güncel tasarımlar ile yenileniyoruz.

Uygun fiyatlar ile çalışıyoruz

Uygun fiyat politikamızı bozmadan en yeni tasarımları rakipsiz fiyatlar ile sunuyoruz.

MORR KOZMETİK

Bizi Yakından Tanıyın

Morr Kozmetik, kuruluş anından itibaren edinmiş olduğu tecrübeleri ile kuaför mobilya sektöründe %100 kalite ilkesini hedefleyerek hizmet veren bir kurumdur. Yıllar içinde yaptığı kalite ve müşteri odaklı üretimi sayesinde Türkiye’nin en çok tercih edilen markaları arasında yer alarak sektöre yenilikler getirmeye devam ediyor.

Profesyonel kadrosu ile kaliteyi sadece üretimde değil, satış ve hizmet süreçlerinde de uygulan Morr Kozmetik, sektörünün ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde yansıtıyor.
Kuaför dekorasyonunda sürekli kendini yenileyerek tasarım farklılığıyla ve ürün çeşitliliğiyle sizlerle buluşuyor. Yıkama setlerinden bay & bayan oturma gruplarına, bay & bayan tezgahlarından komidin gruplarına, bekleme gruplarından masaj & ağda yataklarına, çocuk tezgahlarından çocuk oturma gruplarına ve aksesuar & aparatlarına kadar her grupta hizmet vererek kalite ve şıklığı cazip fiyatlarla birleştirip kuaför salonlarınıza getiriyor. Ayrıca her dönem sunduğu çeşitli kampanya ve indirimleriyle tüketiciye daima kolaylık sağlıyor.

Morr Kozmetik @ 2023.

MORR KOZMETİK

Kusursuz tasarım, rahatlık ve işlevsellik bir arada

2010
KURULUŞ YILI
587
MUTLU MÜŞTERİ
124
ANLAŞMALI KUAFÖR
1
OFİS
8
TAKIM ARKADAŞI
453
TAMAMLANAN PROJE